No999. Wenzhou havaalanı Wenzhou şehir, Zhejiang Çin
Ana sayfa

Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Fabrika turu

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Sertifikalar
Paslanmaz çelik borunuz Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri pazarı kadar iyi, şirketinizi ana tedarikçi olarak zaten listeledim.

—— --USA - Tony

Çin'deki fabrikanızı ilk ziyaret ettiğimde ve fiyatınız aynı emici olduğunda, kalitenizden çok memnun kaldım.

—— - Brezilya - José Tadeu

Bu, bu yıl dördüncü işbirliğimiz ve malları zamanında ve hatta zamanında teslim edebileceğine çok sevindim.

—— --Venezuela - lucy sam

Ben çok mutluyum çünkü ben ince duvar dikişsiz geniş çaplı paslanmaz çelik borularda uzmanlaşmış olan gerçekten bir üretici buldum. Tanrı kutsasın

—— --United Arab Emirates --Hevel

Failed to connect to 2607:f8b0:4000:814::2001: 网络不可达

—— --Russia - aleksandr

ZheHeng çelik, Kararlı kalite, uygun fiyat, harika bir şirket.

—— --Chile - Andrea

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Nature gas heat treatment
Nature gas heat treatment
Nature gas heat treatment
spectrometer instrument
micrometer
cold drawing machine
impact test
flatten experiment
Rockwell apparatus

Nature gas heat treatment

Nature gas heat treatment

Nature gas heat treatment

Nature gas heat treatment

Nature gas heat treatment

Nature gas heat treatment

spectrometer instrument

spectrometer instrument

micrometer

micrometer for wall thickness test

cold drawing machine

cold drawing machine for ss stainless steel pipes

impact test

impact test

flatten experiment

flatten experiment

Rockwell apparatus

Rockwell apparatus

 • Üretim hattı
  ana. test ekipmanları darbe test cihazı, evrensel çekme testi, çekme dayanımı test cihazı, spektrofotometre, ürünler üretimi için düzlük tespiti platformu vivtor inox, biz sadece standart olmak için durmak değil, aksine müşterilerimize sağlamak için izin verilen aralık içinde standardın ötesine geçmeyeceğiz daha iyi ürün ve hizmet ile

 • OEM / ODM

  Zhejiang çelik sadece paslanmaz çelik boru üreticisi olarak değil, aynı zamanda paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları üreticisi. zheheng çelik sadece uluslararası kalite standartları ISO9001 uyarınca değil, aynı zamanda profesyonel metalurjik teknolojimiz ile doğru seçim yapmak için yardımcı olur. Şirket tarafından üretilen ve işletilen ürünler yaygın kağıt yapımı, gemi yapımı, petrol, kimya sanayi, elektrik güç, biyolojik mühendislik, doğal gaz, kanalizasyon, inşaat, ilaç, gıda (süt ürünleri) ve diğer endüstriler.zheheng çelik ürünleri iyi pazar payı ve müşteri memnuniyeti elde ettik.

  Bu kavramın rehberliği altında "Dikenli çınar ağaçları, altın anka kuşu yol açar", zheheng çelik yüksek seviye, yüksek kaliteli profesyonel ve teknik personelin sürekli tanıtımı ve sağlıklı ve hızlı gelişimini sağlamak için üst düzey yönetim personeli hakkında bilgi edinmek zheheng çelik kurumsal, güçlü istikrarlılık ve ürünlerin güvenilirliği hırs garanti eder.Bu arada zheheng gelişmiş kurumsal yönetim sistemi, mükemmel kurumsal yönetim sistemi ve kalite yönetim sistemi, bilimsel ve pratik pazarlama stratejisi ve taktikleri kurmak koşulu için uygun benimser, kurumsal zenginleştirmek İşletme ve yönetim, işletmenin sağlık gelişimini sağlamak anlamına gelir.


  Dünyanın nasıl değiştiği fark etmeksizin, zheheng çelik halkının sürekli mükemmellik arayışı aynı kalıyor,% 100 memnun ve yüksek kaliteli ürünler ve çok yönlü hizmetler ile yüksek kaliteli işletmeler yaratıyor.


  Büyük ölçekli, kolektif ve standartlaştırılmış uluslararası grup şirketleri.
  Bizim özel alaşım: Paslanmaz çelik (304304 L, 304 H, 316316 L, 316 ti, 316 H, 321321 H, 347 / H, 310 s, 317 L, 904 L, S31254 / SMO254), Dubleks çelik, S32750 S31803 / S32205 / 2205/2507 / S32760), Özel Alaşım (N084400 / 400, N06625 / 400, N08825 / 825, N10276 / C276, 800/800 h, h) 600/600.
  Ürünlerimiz: Paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, paslanmaz çelik flanş.


  neden zheheng seçti?
  Kalite sistemi - ISO sistemi hammadde envanteri - 300 tondan fazla stok
  Sanayi deneyimi - 15 yıldan fazla kargo nakliye - dünya çapında 20'den fazla ülke
  Yönetim sistemi - dahili yazılım kalite kontrol sistemi - kendi kendine muayene, ilk muayene, son kontrol
  Ürün envanteri - 70 tondan fazla stok

 • Ar-Ge
  Zheheng Çelik paslanmaz çelik boru ve paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları profesyonel bir tedarikçi olarak, biz sadece güvenilir, güvenlik ürünleri ile müşterilerine sunmak değil, biz en iyi boru çözümleri ile müşterilerine sağlayabilir, 20 yıl sonra geliştirme, tamamen göre yeteneğimiz var GB, ASTM, JIS, EN, DIN standartlarında üretimde standarttan bile daha iyi. Yıllar boyunca müşterilerimiz bizimle doğrudan veya dolaylı olarak işbirliği yaptı ve ürünlerimiz tüm alanlarda uygulandı.

  Zhejiang Çelik Ürün Uygulamaları
  Zheheng Çelik Ürün Uygulama: Petrokimya endüstrisi için boru ve tüpler İlaç endüstrisi için boru ve tüpler Gıda endüstrisi için boru ve tüpler Havacılık ve havacılık endüstrisi için boru ve tüpler Mimari dekorasyon endüstrisi için boru ve tüpler,

  Dava (doğrudan veya dolaylı olarak iş işbirliğimiz var)

İletişim bilgileri
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. BAIN SHEN

Tel: 15858820108

Faks: 86-577-86655371

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)