Mesaj gönder
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Şirket Profili
Şirket Profili
Evde >
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Şirket Profili
Bizim Hakkımızda
İletişim
İletişim: Mr. BAIN SHEN
Faks: 86-577-86655371
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd Şirket Profili
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd
Ana pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , Dağıtıcı/toptancı , Aracısı , İthalatçı , İhracatçı , Şirket ticaret
Markalar:
ZHEHENG
Çalışan sayısı:
100~150
Yıllık Satış:
6,000,000-8,000,000
Kurulduğu Yıl:
1995
İhracat c.c:
60% - 70%
Şirket Detayları

Zheheng çelik üreticisi, ihracatçısı, danışmanı, stokcu şirketi, paslanmaz çelik borular, boru armatürleri,Flanges ve diğer paslanmaz çelik kalite aksesuarları Tek duraklı bir şirket, ekibimiz paslanmaz çelik alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir, özellikle ısı değiştiricisi borularında ve ultra uzun, ultra ince,Çok kalın veya çok büyük çeşitli ve bazı özel amaçlı projeler .

 

 

Yıllar süren çabalardan sonra, şimdi gittikçe güçleniyoruz. Wenzhou'da bulunan dört şirketten oluşuyoruz.Lishui'de iki tane fabrika var.Wenzhou'da bulunan bir SS boru armatür atölyesi, Chengdu'da bulunan bir yerli satış şirketi.

 

 

20 Yılı aşkın bir süredir zamanında ve bütçede

Ünümüz, 20 yılı aşkın süredir her proje için rekabetçi fiyatlar, teknik hizmetler ve zamanında teslimat sağlamak.Envanterimiz bilgisayarlı, böylece çalışanlarımız tüm isteklerinize hızlı bir şekilde yanıt verebilirler.Eğer belirli bir ürün talep ettiğinizde stokta değilse, aynı gün nakliye veya en kısa teslim süresini garanti ederiz.

 

Normal ürünlerimiz 304/304L, 316L, 321.310'lar, dubleks çelik 2205, Hastelloy C276, inconel 625, ve süper paslanmaz çelik 904L.Tüm ürünlerimiz AISI/ASTM A213 standartlarını karşılar ya da aşar.A269, A312, EN 10216, GHOST 9941, GB, JIS standardı. özel gereksinimlerinize göre ve tam belgeleri ekleyin.

 

Atölyemizle ilgili daha fazla fotoğraf:

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 3

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 4

Çin Wenzhou Zheheng Steel Industry Co.,Ltd şirket Profili 5

Hizmetler
Servisimiz
Bizim tonajımız, müşterilerimizin en uygun fiyatlandırmayı almasını sağlar.

1. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kalite, fiyat ve teslimatın en iyi karışımını bulmalarına yardımcı oluruz.

2. Son hedefe ulaşana kadar gönderildiği andan itibaren malzeme taşıma ve takip etme yeteneğine sahibiz.

3.Biz kredi ve döviz riskinden korunma işlemlerinin tüm yönleri dahil olmak üzere herhangi bir anlaşma yapmak için mali kapasiteye sahibiz.

4. Malzememizin sudaki, havada veya zeminden değirmen kapınıza kadar olan risk yönetimini değerlendirir ve kontrol ederiz.

5. Biz CN gümrükleme, görevleri, damping riskleri, değerlendirmeler, ters gümrük vergileri, gümrük sınavları, özel ahşap ambalaj kuralları, hükümet anti-terörizm düzenlemeleri ve özel çelik tarifeleri de dahil olmak üzere hükümet gereksinimleri toplam bilgi var.

6. Biz münhasır iletişim ağımız aracılığıyla herhangi bir sorunla başa çıkmak için en iyi konumdayız

Tarih
1995 yılında, paslanmaz çelik boru üreten küçük işletmelerin ilk grubunu kurmak için yabancı ileri teknoloji ve tecrübeyi sunuyoruz.

2005 yılında, "kanglong çelik" Orta boy dikişsiz paslanmaz çelik borular için üretime başlama (6mm - 426 mm)

2007 yılında, büyük çaplı paslanmaz çelik çelik boru üretimi için "zhejiang hongsheng çelik" kuruldu,

2008 yılında, wenzhou, lishui bölge biz alanında ilk boşluksuz bölge işletmeleri doldurmak için büyük çaplı kalın duvar dikişsiz paslanmaz çelik boru işletmelerin (standart: ASTM A312 TP321 özellikleri: 30 mm * 711 mm) ilk oluşturmak için ağır paslanmaz çelik dikişsiz boru üretimi

. 2011 yılında, şirket tarafından üretilen Grade TP304 ve Boy 630mm * 6.5mm geniş kalibreli ince cidarlı paslanmaz çelik borular (kesintisiz), Devlet Petrol Sondaj ve Arıtma Ekipmanları Kalite Kontrol ve Denetim Merkezi'nin özel ekipman testini bir sertifikayla geçti büyük kalibreli ince duvarlı paslanmaz çelik borular (dikişsiz) üretim teknolojisinde yurtiçindeki lider konumumuzu temsil eden TSX 710043201100063 sayılı ve aynı yıl ulusal A2 (1) ve B (2) özel ekipman üretim lisansını da aldık ( TS2710T65-2015 sayılı "basınçlı borulama bileşenleri".

2013 yılında, "chengdu sega paslanmaz çelik" in güneybatı kolu kuruldu ve şirket, iç ve güneybatı pazarını tamamen genişletti.

2015 yılında, "Zhejiang KDL Co" paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları üretmek ve Kaynaklı paslanmaz çelik borular için üretim hattını genişletmeye başlıyoruz.

2016 yılında, ithalat ve ihracat pazarlama şirketi “wenzhou zheheng çelik endüstrisi” kuruldu

Şimdi, tüm paslanmaz çelik boru ve her pipece paslanmaz çelik boru montaj müşteriye teslim edilmesini sağlamak, müşterilerimize en uygun fiyat ile tam olarak sağlama yeteneğine sahiptir. Herhangi bir aracı arasında hiçbir fark olmayacak ve ürünler doğrudan ihraç edilecek. Dünyanın her yerinden müşterilerle büyümeye istekliyiz.

Bizim takım
“Zheheng çelik” paslanmaz çelik boru 15 yıldan fazla bir süredir ihraç edilmektedir ve ürünlerimiz şu anda 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerimiz 1000'i aşmaktadır. Bu, üretim departmanımızdan, satış departmanımızdan ve müşteri desteğimizden ayrılmaz olduğundan, küresel boru hattı ürünleri pazarında iyi bir ün kazanmıştır.